Poważna wpadka Szczęsnego. Internet wrze i śmieje się z zawodnika - NoweMedium.pl

Poważna wpadka Szczęsnego. Internet wrze i śmieje się z zawodnika

Wojciech Szczęsny zaliczył wczoraj jeden z najgorszych występów w swojej karierze. Internet śmieje się z zawodnika, a memów jest pod dostatkiem.

Wojciech Szczęsny to jeden z najlepszych bramkarzy w historii polskiej piłki. Polak stawał między słupkami takich klubów jak Arsenal, AS Roma czy teraz Juventus. Wczorajszego meczu na pewno nie zaliczy on do udanych, ba! Można powiedzieć, że był to jeden z najgorszych meczów Polaka w karierze. To jego błędy spowodowały, że Juventus zaledwie zremisował spotkanie z Udinese.

Juventus zaczął ten mecz wspaniale, 23 minuta i Stara Dama już prowadziła 2:0. Potem jednak Wojciech Szczęsny samodzielnie odebrał Juventusowi szanse na zwycięstwo. Polak najpierw spowodował rzut karny, który potem został zamieniony na bramkę, a w 83 minucie wdał się w karygodny drybling w polu karnym, który skończył się wyrównaniem.

Internet nie ma litości

W szczególności włoscy kibice ruszyli na krucjatę przeciwko Polakowi. W internecie posypało się wiele nieprzyjemnych słów na temat polskiego zawodnika, jednakże większość internautów skomentowała sprawę raczej humorystycznie, m.in. tworząc memy. Przyjrzyjmy się im.