Śmierć Kasi Lenhardt. Matka żegna córkę emocjonalnymi wpisami - NoweMedium.pl

Śmierć Kasi Lenhardt. Matka żegna córkę emocjonalnymi wpisami

Docierają do nas nowe fakty w sprawie śmierci 25-latki w Berlinie. Emocjonalne wpisy na temat śmierci swojej córki opublikowała Adrianna Lenhardt, matka modelki.
Kasia lenhardt
fot. Kasia Lenhardt, Facebook

Polska modelka nie żyje. Najprawdopodobniej popełniła samobójstwo

Samobójcza śmierć Kasi Lenhardt to jedna z najbardziej szokujących informacji w ostatnim czasie. 25-letnia modelka to była finalistka niemieckiego Top Model. W przeszłości Lenhardt współpracowała m. in. z Heidi Klum.

O modelce było ostatnio głośno z powodu jej zakończonego związku z Jeromem Boatengiem, obrońcą Bayernu Monachium. Na Lenhardt spadło bardzo dużo hejtu, m. in. była obwiniana za rozbicie rodziny reprezentanta Niemiec. Wśród medialnych domysłów, uważa się, że mobbing mógł mieć spory wpływ na tragiczną decyzję młodej modelki. Sam Boateng ze względu na śmierć byłej partnerki opuścił swoją drużynę, która rozgrywała wtedy Klubowe Mistrzostwa Świata w Katarze.

“Zabraliście mi moje dziecko”

Wraz z informacją o śmierci modelki na jej social mediach zawrzało. W internecie pojawiło się bardzo dużo komentarzy od zrozpaczonych fanów modelki. Wśród komentarzy pojawiły się również poruszające wpisy Adrianny Lenhardt, matki Kasi. Za pomocą swoich social mediów obarczyła winą za śmierć córki wszystkich tych, którzy pisali w jej kierunku hejterskie komentarze.

Leć mój aniele… już nikt nie odcina Ci skrzydeł…

Mobbing… Zabraliście mi moje dziecko

Kasia Lenhardt osierociła 6-letniego syna. Modelka popełniła samobójstwo w dniu urodzin jej dziecka.

>