Wstydu nie było, ale przegrywamy z Francją. Najlepsze memy po meczu Polaków - NoweMedium.pl

Wstydu nie było, ale przegrywamy z Francją. Najlepsze memy po meczu Polaków

Polska zakończyła swoją przygodę na Mistrzostwach Świata w Katarze. Biało-czerwoni musieli uznać wyższość Francji, która wygrała 3:1, lecz powodów do wstydu nie było. Prezentujemy najlepsze memy po meczu Polska - Francja
Matty Cash i Kylian Mbappe / fot. media

Pierwsza połowa starcia 1/8 finału Mistrzostw Świata w Katarze zwiastowała, że możemy powalczyć o awans. Polacy po raz pierwszy na tym turnieju wyszli na mecz z podniesioną głową i walczyli jak równy z równym ze swoim rywalem. Z przysłowiowego “autobusu” w pierwszych 45 minutach nic nie zostało i jak widać przyniosło to skutek.

Francuzi, zaskoczeni takim stanem rzeczy przez ogromną część pierwszej połowy nie mogli znaleźć drogi do bramki strzeżonej przez Wojciecha Szczęsnego, a Matty Cash schował w pierwszej odsłonie gry Kyliana Mbappe “do kieszeni”.

Stan rzeczy zmienił w 44 minucie Oliver Giroud, który dzięki bramce z Polską został najlepszym strzelcem w historii reprezentacji Francji.

W drugiej połowie Biało-czerwoni nie utrzymali wysokiego tempa i byli już tłem dla Francuzów. Na otarcie łez przyszedł rzut karny w ostatnich minutach, które na gola zamienił Lewandowski. Sam mecz dostarczył jednak sporo contentu dla wszystkich “memiarzy”. Matty Cash ścigający się z Mbappe, czy “miłość do kolegi z drużyny“, to tylko kilka z nich.