Polska remisuje z Rosją we Wrocławiu. Memy po spotkaniu reprezentacji - NoweMedium.pl

Polska remisuje z Rosją we Wrocławiu. Memy po spotkaniu reprezentacji

W meczu z Rosjanami Paulo Sousa pozwolił sobie na kilka eksperymentów ze składem. Na boisku zabrakło między innymi Roberta Lewandowskiego czy Wojciecha Szczęsnego, ale to nie problem. Internauci wytypowali już nowe gwiazdy kadry. Sprawdzamy najlepsze memy po wczorajszym meczu.
Polska Rosja memy

Jakub Świerczok nową gwiazdą internetu, “Lewy” przesiedział mecz na ławce

Reprezentacja remisuje z Rosjanami. Biało-Czerwonym udało się zacząć z wysokiego “C”, po tym jak już w 4′ minucie wynik otworzył Jakub Świerczok. Napastnik Piasta Gliwice strzelił swoją pierwszą bramkę dla kadry narodowej. Drużyna Paulo Sousy grała zdecydowany, ofensywny futbol, aż do 21′ minuty, kiedy to Rosjanie wyrównali stan meczu. Przez resztę spotkania oglądaliśmy głównie walkę w środku pola, a widowisko mogło niektórych zacząć nudzić.

Mecz towarzyski był dla Paulo Sousy okazją do tego, aby przetestować kilka wariantów rezerwowych. Na boisku zabrakło między innymi Roberta Lewandowskiego, a szansę pokazania się dostali tacy zawodnicy jak Tymoteusz Puchacz czy Dawid Kownacki. Ostatecznie sparing skończył się remisem 1:1. Na szczęście nie było mowy o nudzie w internecie, gdzie kibice, jak zwykle, nie zawiedli.