Koncert futbolu na Etihad Stadium! Najlepsze memy po meczu Real Madryt - Manchester City - NoweMedium.pl

Koncert futbolu na Etihad Stadium! Najlepsze memy po meczu Real Madryt – Manchester City

Dzisiaj Real Madryt nosi imię Karima Benzemy. Francuz sprawił, że Królewscy wciąż liczą się w walce o awans do finału. Prezentujemy najlepsze memy po meczu Manchester City - Real Madryt

Ależ to był mecz! Starcie ObywateliKrólewskimi zapewniło nam istny rollercoaster emocji i narobiło tylko apetytu na nadchodzący rewanż.

Mecz rozpoczął się wręcz wspaniale dla podopiecznych Pepa Guardioli. Manchester City prowadził już 2:0 po zaledwie 11 minutach meczu i wydawało się, że mistrzowie Anglii będą mieć już ten mecz pod kontrolą, a może nawet pokuszą się o kolejne gole.

Wtedy jednak na horyzoncie pojawił się główny bohater Realu Madryt w tym sezonie, Karim Benzema. Francuz strzelił gola kontaktowego w 33 minucie i dał Realowi nadzieję na odwrócenie niekorzystnego wyniku. W drugiej połowie kolejny cios zadał Manchester City, ale dwie minuty później kontakt nawiązał Vinicius Junior. Wynik w tym momencie wynosił 3:2 dla Obywateli, a zobaczyć mieliśmy jeszcze dwa gole w tym meczu.

W 74 minucie ponownie przewagę powiększył Manchester City, tym razem za sprawą Bernardo Silvy. Przewaga ponownie wynosiła dwa gole, co dawało dużą dozę spokoju przed rewanżem na Santiago Bernabeu. W 82 minucie Benzema podszedł do rzutu karnego. Niesamowity jest fakt, że Francuz w tak trudnej sytuacji w meczu zdecydował się na tzw. “panenkę“, czyli delikatną podcinkę, która ma zmylić bramkarza, ale jest przy tym bardzo ryzykowna. Ostatecznie gola udało się strzelić, a wynik wyniósł 4:3.

Najlepsze memy po meczu

Internet momentalnie zalała fala memów na temat tego wspaniałego starcia. Internauci śmiali się z obrony Realu, doceniali Benzemę, ale przede wszystkim dawali upust swoim emocjom.