Kanye West w nowym dokumencie Netflixa - NoweMedium.pl

Kanye West w nowym dokumencie Netflixa

W dokumencie zobaczymy potyczki rapera związane .in. z kandydaturą na prezydenta i śmiercią matki. Nie wiadomo, czy pojawi się wątek rozwodu z Kim.
Instagram/ kanyewest

Za dokument są odpowiedzialni Clarence „Coodie” Simmons i Chike Ozah, którzy współpracowali już wcześniej z Kanye. To oni odpowiadają za reżyserię teledysków Jesus Walks (Version 3) and Through the Wire. Film nie ma jeszcze tytułu, ale wiadomo już, że będzie dotyczył dwóch dekad życia rapera.

Już od dawna projekt o zawrotnej karierze rapera powinien ujrzeć światło dzienne. Nie jeden artysta może pochwalić się takimi zawrotami akcji, jak Kanye. W dokumencie ujrzymy przygotowania do kampanii prezydenckiej 2020. Pojawią się także prywatne sceny z życia rapera, takie jak śmierć matki.

Kanye to nie tylko raper, to celebryta

Kanye znany jest także jako skandalista. Wszyscy pamiętamy jak przerwał ceremonię wręczania nagród MTV w 2009 roku, gdy Taylor Swift obierała swoją statuetkę. Swoją historię zaznaczył także podczas huraganu Katrina, gdy prezydent George W. Bush oskarżył go o brak empatii względem poszkodowanych.

O skandalach z Westem na czele można byłoby mówić bez końca. Z pewnością twórcy dokumentu mają o czym opowiadać.

Dokument pojawi się na platformie Netflixa jeszcze w tym roku.

>