Król Premier League! Haaland i spółka demolują United. Najlepsze memy po derbach Manchesteru - NoweMedium.pl

Król Premier League! Haaland i spółka demolują United. Najlepsze memy po derbach Manchesteru

Kiedy już wszyscy myśleliśmy że on już nie może być lepszy, Erling Haaland pokazuje nam jak bardzo byliśmy w błędzie. Norweg strzelił w ten weekend 3 gole w meczu z Manchesterem United, a jego drużyna wygrała aż 6:3. Po meczu internet oszalał i zrobił masę memów z potężnym Norwegiem.
Haaland Manchester City

Derby Manchesteru, czy trening strzelecki City?

Kibice Czerwonych Diabłów nie mają w tym sezonie lekkiego życia. Najpierw ich drużyna w żenujący sposób potraciła punkty z takimi zespołami jak Brentford czy Brighton, a teraz została upokorzona przez ich lokalnych rywali, Manchester City. Ekipa Pepa Guardioli już do przerwy prowadziła aż 4:0 z United, a głównym architektem tego była nowa gwiazda Obywateli, czyli fenomenalny Erling Haaland. Po 90 minutach Norweg miał na koncie 3 gole. Podobnej sztuki dokonał jego kolega z szatni, Phil Foden. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:3 dla City.

Po tym występie napastnik City ma już 14 ligowych goli na koncie, czyli aż 2 razy więcej niż drugi w zestawieniu strzelców Harry Kane z Tottenhamu. Co bardziej imponujące, Norweg potrzebował jedynie 8 spotkań w Premier League, aby zdobyć 3 hattricki, czym pobił rekord ligi. Wcześniej należał on do Michaela Owena, który dokonał tego w 48 spotkaniach. Kosmos.

Czas na najlepsze memy po derbach Manchesteru!