Kompromitacja na Anfield! Liverpool zmiażdżył Manchester United aż 7:0 [MEMY] - NoweMedium.pl

Kompromitacja na Anfield! Liverpool zmiażdżył Manchester United aż 7:0 [MEMY]

Takiego wyniku nie przewidział chyba nikt. United zostało zdeklasowane w starciu z odwiecznym rywalem. Zobaczmy przegląd najlepszych memów po tym meczu.
Robertson i Antony / fot. Manchester United

Wszyscy myśleliśmy, że Manchester United wreszcie wszedł na właściwe tory. Wydawało się, że układanka Erika Ten Haga zaczyna zdawać egzamin, a Czerwone Diabły nie powiedziały ostatniego słowa w walce o mistrzostwo.

Tymczasem, na Anfield stało się coś co nie miało prawa się wydarzyć. Liverpool z bardzo kiepskim sezonem podejmował na swoim boisku Manchester United w formie. To mogło zwiastować ciekawe spotkanie.

Po pierwszej połowie nic nie zwiastowało, że dojdzie do pogromu. Liverpool wyszedł na jednobramkowe prowadzenie, dzięki bramce Gakpo. Po przerwie obraz gry uległ zmianie, najpierw The Reds wpakowali dwa gole w 3 minuty i zaczęli w pełni kontrolować spotkanie, a potem dokonali masakry na piłkarzach Manchesteru United.

Największa porażka w Premier League w historii klubu

Potem był już tylko obraz nędzy i rozpaczy z perspektywy Manchesteru United. Liverpool grał w piłkę, a Czerwone Diabły zgarniały baty. The Reds udało się zdobyć jeszcze cztery bramki, a licznik bramek zatrzymał się na cyfrze 7. Drużyna z czerwonej części Manchesteru nie była nawet zdolna do zdobycia honorowego trafienia.

Była to największa ligowa porażka w historii Manchesteru United. Kibice Czerwonych Diabłów mogą czuć jeszcze większą wściekłość, bowiem jej autorem był największy rywal w historii klubu.

W trakcie meczu, nad drużyną Ten Haga pastwił się Liverpool, natomiast po ostatnim gwizdku zrobili to internauci. Oto przegląd najlepszych memów po meczu Liverpool – Manchester United.