Dramatyczne sceny podczas meczu Dania - Finlandia. Reanimacja na boisku - NoweMedium.pl

Dramatyczne sceny podczas meczu Dania – Finlandia. Reanimacja na boisku

Mecz został przerwany po tym, jak Duńczyk Christian Eriksen upadł na boisko. Zawodnik był reanimowany na murawie, po czym zabrano go na noszach.
EURO 2020

Christian Eriksen stracił przytomność

Do sytuacji doszło pod koniec pierwszej połowy spotkania. Christian Eriksen, gwiazda reprezentacji Danii oraz piłkarz Interu Mediolan stracił przytomność i upadł na murawę. Gra została wstrzymana, a chwilę później rozpoczęła się reanimacja piłkarza. Po kilkunastu minutach piłkarz został zniesiony z boiska na noszach. W internecie pojawiło się zdjęcie, na którym widać, że piłkarz odzyskał przytomność.

Brak opisu.

Według duńskiej telewizji DR1 Christian Eriksen przeżył. Mecz został przerwany przy wyniku 0:0. Aktualnie kibice wciąż przebywają na trybunach stadionu w Kopenhadze i czekają na decyzję UEFA. W aktualnej sytuacji ciężko jednak spodziewać się, by piłkarze mieli wrócić na murawę.

AKTUALIZACJA

Według informacji od duńskiego związku piłkarskiego, mecz zostanie wznowiony o godzinie 20:30.