Mistrzowie świata poza turniejem, kuriozalny samobój i dwie dogrywki. Memy z poniedziałkowych meczów Euro 2020 - NoweMedium.pl

Mistrzowie świata poza turniejem, kuriozalny samobój i dwie dogrywki. Memy z poniedziałkowych meczów Euro 2020

Co to był za dzień! Szwajcarzy zaskoczyli wszystkich i wyeliminowali w rzutach karnych Francję po emocjonującym, pełnym zwrotów akcji meczu. W drugim spotkaniu Hiszpanie wygrywają w dogrywce z Chorwacją, ale i tak nie obyło się bez kuriozalnych sytuacji. Tak intensywny dzień oznacza wysyp internetowych memów.

Za nami najgorętszy dzień na Euro

To był zdecydowanie najbardziej intensywny dzień meczowy na tym turnieju. Wszystko zaczęło się od kuriozalnego gola samobójczego Pedriego, w którym bramkarz Hiszpanów, Unai Simon nie trafił w piłkę i ta wpadła do bramki. Zacięte spotkanie skończyło się wynikiem 3:3, a rozstrzygnięcie przyniosła dopiero dogrywka, w której Hiszpanie strzelili kolejne dwie bramki.

Jeszcze bardziej emocjonujący był mecz Francji ze Szwajcarią. Helweci odrobili w końcówce meczu dwa gole, dzięki czemu kolejny mecz zakończył się remisem 3:3. Tym razem doszło do pierwszych na tym turnieju rzutów karnych, w których Kylian Mbappe nie zdołał pokonać Szwajcarskiego bramkarza, przez co mistrzowie świata żegnają się z turniejem.