"Informacja zwrotna" nowa książka Jakuba Żulczyka - NoweMedium.pl

“Informacja zwrotna” nowa książka Jakuba Żulczyka

Jakub Żulczyk poinformował na swoich portalach społecznościowych o nowej książce, która ujrzy światło dzienne 19 maja. Właśnie ruszyła jej przedsprzedaż.
Instagram/ jakubzulczyk

W ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno o Jakubie Żulczyku. A to wszystko za sprawą wniesienia aktu oskarżenia o znieważenie głowy państwa. Stawiany zarzut dotyczył twierdzenia “Andrzej Duda jest debilem”. Więcej na ten temat przeczytasz w poniższym artykule:

Pisarz informował, że nie będzie już zabierał głosu w tej sprawie. Lepiej skupić się na jego nowej książce.

“Informacja zwrotna”

Powieść ukaże się 19 maja 2021 roku. Już teraz możesz zamówić jej preorder pod tym linkiem.

Opis fabuły:

Nazywam się Marcin Kania. Jestem alkoholikiem i zaraz zabiję człowieka.

Syn Marcina Kani, żyjącego z tantiemów byłego muzyka, twórcy jednego z największych polskich hitów, pewnego dnia znika bez śladu. Jedyne, co po sobie pozostawia to zakrwawione prześcieradła. Kania wie, że poprzedniego wieczoru widział się z synem. Jednak prawie nic z tego spotkania nie pamięta. Zapił.

Kania, alkoholik leczący się z choroby w ośrodku ,,Jutro”, wyrusza w szaleńczą podróż w poszukiwaniu syna. Ta odyseja po mieście, w którym każde z miejsc ma swoja brudną tajemnicę, popchnie go w najmroczniejsze rejony ludzkiego psyche, naprowadzi na trop największej w polskich dziejach afery reprywatyzacyjnej oraz skonfrontuje ze złem, które wyrządził swojej rodzinie.

Klucz do odkupienia i odnalezienia syna tkwi w jego wyniszczonym przez alkohol umyśle. Musi sobie tylko przypomnieć.

>