To już oficjalne! Będzie drugi sezon "Ginny & Georgia" - NoweMedium.pl

To już oficjalne! Będzie drugi sezon “Ginny & Georgia”

Netflix potwierdził na swoich portalach społecznościowych o kontynuacji jednego z najpopularniejszych seriali na platformie. Kiedy premiera?
fot. kadr z serialu

Serial “Ginny & Georgia” z pewnością można nazwać tegorocznym hitem giganta streamingowego. Netflix ogłosił wspaniałą informację, która ucieszyła wielu fanów produkcji.

Serial pojawił się na platformie pod koniec lutego i już od samego początku użytkownicy go pokochali. Dużą grupę odbiorców przyciągnęły perypetie życiowe głównych bohaterek, ale także kontrowersyjne tematy.

Gdybyśmy mieli nazwać nasze dziecko stanem, w jakim się teraz znajdujemy, to miałoby na imię Ekscytacja. Drugi sezon Ginny & Georgia potwierdzony!

Posted by Netflix on Monday, April 19, 2021

Wielki hit Netflixa

Serial opowiada o matce (Georgia) oraz córce (Ginny), które nieustannie żyją na walizkach. W końcu po długim czasie postanawiają osiedlić się w Nowej Anglii i tam wieść “sielskie” życie. Malownicze miasteczko ma pozwolić Georgii uciec od mrocznej przeszłości. Sytuacja przybiera, jak zawsze, ten sam scenariusz, jednak kobieta tym razem nie chce uciekać i mierzy się z nierozwiązanymi problemami z przeszłości.

Na razie nie ujawniono żadnych szczegółów. Nie wiadomo, kiedy drugi sezon pojawi się na platformie. Nie znamy także obsady drugiego sezonu, ale śmiało możemy zakładać, że zobaczymy w nim głównych bohaterów z pierwszego sezonu.

We’ve got big news, peaches! Ginny & Georgia will be back for a Season 2!

Posted by Netflix on Monday, April 19, 2021
>