Yevgeny Ponasenkov. Kim jest nowa gwiazda Tik Toka? - NoweMedium.pl

Yevgeny Ponasenkov. Kim jest nowa gwiazda Tik Toka?

W ostatnim czasie TikTok został przejęty przez dorosłego mężczyznę wąchającego kwiaty, spacerującego po lesie i celebrującego każdy dzień. Jeśli nie wiecie kim jest Ponasenkov, koniecznie musicie go poznać i zobaczyć filmiki z jego udziałem.
instagram.com/ponasenkov.evgeniy

Yevgeny Ponasenkov to prawdziwy człowiek renesansu. Mężczyzna jest historykiem, dziennikarzem, pisarzem politycznym, aktorem i piosenkarzem. Urodził się 13 marca 1982 r. w Moskwie i już od najmłodszych lat wykazywał się wszechstronnością. Do jego największych pasji należy historia, a konkretnie osobowość Napoleona i jego kampanie wojskowe. Udowodnił, że winę za wojnę w 1812 r. ponosi Rosja.

Poza działalnością naukową, Ponasenkov grał w produkcjach telewizyjnych i kinowych. W filmie Powrót do ZSRR wcielił się w rolę psychologa. Pojawił się również w serialu Web-5. Co ciekawe pomimo innych poglądów niż tych uznanych przez opinię publiczną, jest ceniony i poważany przez społeczeństwo.

Obecnie Evgeniy stał się bohaterem krótkich filmików. Internauci zakochali się w jego wyluzowanym stylu życia, spokoju oraz radości życia. Evgeniy jest żywym dowodem na to, że nie trzeba się spieszyć i nawet najpilniejszą sprawę można załatwić bez nerwów.

Gwiazda inspiracją dla Internautów

Ponasenkov stał się w ostatnim czasie prawdziwą gwiazdą TikToka. Serwis został przejęty przez przeróbki z filmikami ze spokojnym mężczyzną, który nigdzie się nie spieszy, cieszy się z życia i celebruje każdą minutę.

Prawie wszystkim tiktokom z udziałem Ponasenkov’a towarzyszy megahit sprzed 13 lat – Ride It w wykonaniu Jay Sean’a.

#1 Kto też tak ma?

#2 Ja, po nieudanym związku ponownie na Tinderze

#3 Kiedy wbijasz do domu psiapsi, a jej mama uwielbia Cię i traktuje jak własne dziecko

#4 Ja czekająca, aż podejdzie do mnie jakiś Włoch i powie, że mam 365 dni na zakochanie się w nim

#5 Ja: dzisiaj tylko jedno piwo, bo mam na 8 zajęcia

#6 Zrób mi zdjęcie, ale żeby nie było widać, że pozowane

#8 Kiedy matka zmieniła twoją śmierdzącą pościel na świeżuśką wypraną w silanie

#9 Ja zawsze przejmująca się kłótnią z chłopakiem

#10 Kiedy umawiasz się na dziarkę w trakcie lockdownu

>