Loki doczeka się drugiego sezonu! - NoweMedium.pl

Loki doczeka się drugiego sezonu!

Najnowsza produkcja z MCU doczekała się świetnych recenzji, nic zatem dziwnego, że Marvel Studios podgrzewa emocje. Amerykanie właśnie potwierdzili powstanie drugiego sezonu serialu.
Loki
fot. mat. pras.

Loki podbił internet

Marvel nie pozwala nam o sobie zapomnieć. Po ciepło przyjętych serialach WandavisionFalcon i Zimowy Żołnierz ostatnie tygodnie stały pod znakiem serii o Lokim. Antagonista znany z serii Avengers oraz Thor doczekał się swojego własnego show, i patrząc na recenzję, wyszedł na tym świetnie.

Wszystko wskazuje na to, że Loki pozostanie w uniwersum na dłużej, i to nie tylko jako postać serialowa. Wraz z finałem 1. sezonu Marvel Studios potwierdziło, że serial otrzyma drugi sezon. To pierwszy taki przypadek wśród ostatnich seriali z MCU – wcześniej studio potwierdziło, że nie planuje kontynuacji Wandavision, a status Falcona i Zimowego Żołnierza wciąż jest niejasny.

https://twitter.com/ncewqz/status/1415235785607970818

Jak na razie nie wiadomo kiedy kolejny sezon miałby się ukazać, ale wszystko wskazuje na to, że nie stanie się to przed premierą planowanego na marzec filmu Doctor Strange In The Multiverse of Madness. Fani i recenzenci spekulują, że ze względu na powiązania obydwu produkcji z multiwersum, mogą one okazać się ze sobą mocno powiązane.

Pierwszy sezon serialu Loki jest dostępny na platformie Disney+. Serwis streamingowy domu Myszki-Miki wciąż nie jest dostępny w Polsce. Spekuluje się, że usługa pojawi się w naszym kraju w 2022 roku.

Więcej z NoweMedium.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.