Wielka batalia internetowa, czyli Kinga Rusin kłóci się z Janem Śpiewakiem - NoweMedium.pl

Wielka batalia internetowa, czyli Kinga Rusin kłóci się z Janem Śpiewakiem

Internetowe walki pomiędzy celebrytami często się zdarzają. Tym razem kłótnią uraczyli nas Kinga Rusin oraz Jan Śpiewak.
fot. Instagram/ Kinga Rusin

Wszystko rozpoczęło się od tego jednego postu Kingi Rusin na Facebooku.

Tańce na grobie Konstutucji i Krajowy Program Odbudowy (KPO) czyli nie dajmy się oszukać PIS-owi!Święto…

Posted by Kinga Rusin on Tuesday, May 4, 2021

Dziennikarka w poście krytykowała PiS za łamanie konstytucji i wytykała im hipokryzję w związku z świętowaniem 3 maja. Oprócz tego poruszyła też temat Krajowego Planu Odbudowy mówiąc, żeby opozycja nie ufała partii rządzącej. Do całej sprawy ustosunkował się aktywista Jan Śpiewak.

Celebrytka milionerka Kinga Rusin poucza nas jak żyć z „wygnania” na Malediwach. To stałymechanizm na…

Posted by Jan Śpiewak on Tuesday, May 4, 2021

Śpiewak rozpoczął w poście swoją tyradę na temat kapitalizmu i uciśnionych przez Instagram oraz innych hegemonów rynku ludzi. Stwierdził, że Rusin nie ma prawa pouczać ludzi bo jest “oderwana od rzeczywistości”. Dziennikarka nie pozostała dłużna i wystosowała swoją odpowiedź.

Kinga Rusin nie gryzła się w język i nazwała Śpiewaka “ułaskawionym przez Dudę atencjuszem”, a także “socjalistycznym radykałem”. Zarzuciła mu, że jego atak ma na celu tylko zrobienie szumu wobec siebie. Trzeba oddać dziennikarce, że Śpiewak nie odniósł się w ogóle głównego tematu czyli KPO oraz łamania konstytucji przez PiS. Śpiewak ponownie odpowiedział.

Kinga Rusin postanowiła odpowiedzieć na mój wczorajszy post. Oczywiście jej prawo. Nazwała mnie atencjuszem, który…

Posted by Jan Śpiewak on Thursday, May 6, 2021

Tym razem Śpiewak przeniósł siłę swoich ataków z Rusin na TVN oraz liberalizm i liberałów. Zaczął zarzucać mobbing TVNowi, wspomniał o “mafii reprezentacyjnej”.

Wygląda na to, że batalia się zakończyła, przynajmniej na ten moment. Nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi od Kingi Rusin.

>